Pravidelné novinky ze světa aut a motorek

Automyčky BKF Carwash

Společnost BKF Carwash se zabývá již dlouhá léta poskytováním služeb v oblasti pronájmu a prodeje modulárních automyček. Samoobslužné mytí aut staví na principu bezdotykové technologie pro vyšší ochranu laku. Benzinové služby, pneuservisy, nejrůznější provozovny i stanice technické kontroly se při spolupráci se společností BKF Carwash mohou spolehnout na myčky nejvyšší kvality, vysokou spolehlivost i nízkou poruchovost.

Všechna tato zařízení, která se rozhodnou pro spolupráci s touto společností, mají zaručeno, že se zvýší jejich tržba. Téměř všichni zákazníci dnes vyhledávají u čerpacích stanic nejen možnost dočerpání paliva, ale možnost umýt jejich auto. Tato služba je o to víc vyhledává v období, kdy se majitelé aut rozhodnou pro výměnu pneumatik. Mycí automyčky od společnoti BKF Carwash disponují šesti mycími programy. Více informací o jednotlivých mycích programech naleznete na této webové adrese bkfcarwash.cz.

Bezkontaktní myčky disponují mnohem efektivnějším způsobem mytím, než na jaké jste byli zvyklí doposud. Od společnosti BKF Carwash s jedním nebo dvěma stáními si můžete pořídit také výkonné vysavače BKF. Ty jsou vhodné pro čištění interiéru všech typů vozidel. V nabídkovém katalogu společnosti BKF Carwash najdete tři typy vysavačů, jedná se přitom o vysavače s jedním stáním, vysavač s jedním stáním a kompromisem a vysavač se dvěma stáními. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ vysavače, měli byste vědět, že zařízení jsou napájena napětím 400 V. Doplňte Vaše služby o některou z automyček BKF Carwash nebo vysavač BKF a staňte se tak nejoblíbenější čerpací stanicí Vašich zákazníků. 

28. 10. 2015

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Moto (19. 07. 2018)
Já s přítelem jsme objednávali na...
Moto oblečení (15. 11. 2016)
Ahoj, super článek a inspirace. Já osobně jsem...
Autopotahy (29. 10. 2014)
Normálně vyber svůj vůz a vyber si...