Pravidelné novinky ze světa aut a motorek

Kde pořídit kvalitní kontejnerovou automyčku?

Zaujala Vás nabídka firmy BKF CarWash na automyčky a rádi byste si nyní nechali doporučit, která by byla pro Vaše potřeby vhodnější?

Když automyčka, tak jedině od BKF CarWash

Bezkontaktní automyčky jsou tou nejlepší volbou obzvlášť pokud, chcete nabídnout zákazníkům více služeb v jednom. Bezkontaktní automyčky jsou oblíbené nejen u svých majitelů, ale také u klientů. Samoobslužné bezkontaktní automyčky nevyžadují neustálou péči zaměstnance. Zatímco řidič, který přijel, aby si umyl svůj vůz, se můžete věnovat svému záměru, zaměstnanec či majitel automyčky se může plně věnovat své práci a podnikání. Na zařízení bezkontaktní automyčky od společnosti BKF CarWash je stoprocentní spolehnutí. Vše v jednom nabízí jedinečný uživatelský komfort. K bezkontaktní automyčcemůžete objednat samozřejmě také nejrůznější doplňky ze širokého výběru komponentů. Společnost BKF CarWash dokáže vyjít vstříc i tomu nejnáročnějšímu klientovi. Automyčky BKF CarWash byly vyrobeny tak, aby odpovídaly požadavkům mytí především v menších a středně velkých obcích. Tyto automyčky jsou nejčastěji využívány jako doplňky technických a čerpacích stanic, nákupních center i venkovských provozoven.  

Jaký je rozdíl mezi kontejnerovou a modulární automyčkou?

U společnosti BKF CarWash můžete za skvělou cenu pořídit kontejnerové a modulární myčky. Zatímco kontejnerové myčky jsou ideální volbou pro místa s vysokou a střední intenzitou mytí, modulární myčky se hodí do míst se střední a nízkou intenzitou provozu. Kontejnerové automyčky se osvědčily především v provozu s vyšším počtem mycích boxů. U kontejnerových myček je celá technologie umístěna v technickém kontejneru. Oblíbíte si ji především v zimním období, kdy je třeba zajistit vysoký komfort obslužnosti. Její popularitu lze zvýšit bezpečnou hotovostní platbou za poskytnuté služby. Oproti tomu modulární myčky se často používají jako rozšíření nabízených služeb již existující podnikatelské činnosti. S modulární myčkou ušetříte místo.

27. 05. 2020

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Moto (19. 07. 2018)
Já s přítelem jsme objednávali na...
Moto oblečení (15. 11. 2016)
Ahoj, super článek a inspirace. Já osobně jsem...
Autopotahy (29. 10. 2014)
Normálně vyber svůj vůz a vyber si...