Pravidelné novinky ze světa aut a motorek

Ideální čas pro koupi bezkontaktní automyčky

Začínáte pomalu přemýšlet nad tím, jakými službami obohatit Váš pneuservis? Vaši zákazníci budou přímo nadšenci, budou-li si moci během vyřízení opravy či úpravy vlastního automobilu zajistit také jeho očistu. Díky bezkontaktním automyčkám od společnosti BKF CarWash se jim zavděčíte.

Investice do bezkontantní automyčky se vyplatí!

prodejem automyček má bohaté zkušenosti firma BKF Carwash. Automyčky od této společnosti se hojně používají jako doplňkové služby v rámci čerpacích stanic, stanic technické kontroly i pneuservisů. Automyčky byly navrženy tak, aby splňovaly požadavky na mytí aut v menších a středně velkých lokalitách. Potkat se s bezkontaktními automyčkami můžeme potkat také u venkovských provozoven a provozoven menších měst. Často jsou umístěny tak, aby měli řidiči možnost na jednom místě vyřešit více záležitostí najednou. Zatímco například mohou vyměnit pneumatiky, nechat provést pravidelnou technickou kontrolu nebo zajistit nákup po návratu ze zaměstnání, budou mít postaráno rovněž o očistu jejich čtyřkolového kamaráda.

Jaké vybrat místo pro bezkontaktní automyčku?

Pro umístění bezkontaktní automyčky se doporučuje zvolit atraktivní místo a zajistit pro ně dostatečný prostor. Místo by mělo být v první řadě dostatečně viditelné a mělo by splňovat požadavek na snadný příjezd i odjezd. Takové místo se obvykle nachází podél větších ulic a silnic, na křižovatkách a poblíž kruhových objezdů. Ideální místo je takové, které je dobře průjezdné. Výhodné je i takové místo, kde se pravidelně shromažďuje velký počet osob. Jsou jimi myšleny zejména centra měst a města nad pět tisíc obyvatel. Kdo se rozhodne pro koupi automyčky od společnosti BKF CarWash, získá plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu společnosti BKF CarWash. Automyčky disponují pěti základními a jedním bonusovým mycím programem. Všechny do jednoho se pak postarají o důkladnou očistu všech motorových vozidel.

28. 11. 2019

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Moto (19. 07. 2018)
Já s přítelem jsme objednávali na...
Moto oblečení (15. 11. 2016)
Ahoj, super článek a inspirace. Já osobně jsem...
Autopotahy (29. 10. 2014)
Normálně vyber svůj vůz a vyber si...