Pravidelné novinky ze světa aut a motorek

Spolehlivá autopůjčovna Pelant

V každém větším městě najdete hned několik autopůjčoven, které vám zapůjčí automobil kdykoli budete potřebovat. Jak však rozpoznat spolehlivou autopůjčovnu od té nespolehlivé? Řídit byste se měli několika radami. Nejlepší je, jestliže na určitou půjčovnu aut získáte reference například od známých, nebo na internetu. Velkou výhodou jsou v tomto směru profily na sociálních sítích, například Facebooku. Tím se může pochlubit například autopůjčovna Praha. Dobrým znamením také je, jestliže se autopůjčovna pravidelně stará o svůj vozový park. Příliš nízká cena služeb by vás spíše měla varovat, než přilákat. Jestliže jsou ceny příliš nízké, pravděpodobně firmě nezbývají peníze například na zmiňovanou údržbu. Volit byste měli kvalitu za přijatelné ceny.

Výše zmíněným požadavkům plně vyhovuje autopůjčovna Pelant. Můžete si ji vyhledat také online, stačí v internetovém vyhledávači vyhledat autopůjčovnu Praha. Autopůjčovna Pelant sídlí v centru Prahy a nabízí kvalitní služby pro všechny své zákazníky. Doprovodný servis je velmi rychlý a spolehlivý. Ještě před rezervací vozu si můžete snadno spočítat, na kolik vás tato výpůjčka vyjde v tzv. rychlé kalkulačce, kterou naleznete na oficiálních webových stránkách autopůjčovny Pelant. Stačí si navolit typ vozidla, udat počet dní plánované výpůjčky a rychle se dozvíte cenu. Vše rychle, jednoduše a navíc online. Autopůjčovna Pelant šetří čas i peníze.

Rychlou kalkulačku naleznete na webové adrese http://www.pelant.cz/. Zde naleznete také všechny další potřebné informace, kterou jsou pro vaše rozhodování podstatné, jako je nabídka vozového parku, ceník, podmínky, atd. Rezervaci vámi zvoleného vozu můžete provést také online. Při rezervaci vozu online vyplníte typ vozu, tarif, místo, datum a čas vyzvednutí a vrácení vozu. Objednat si můžete také příslušenství. Autopůjčovna Pelant vám nabízí kompletní servis. Využít můžete také speciálních akčních nabídek. O nich se dočtete na výše zmíněném webu.

20. 08. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Kvalita aut z půjčoven: Občas si půjčím... 0 Dominik D. 30. 09. 2013
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Moto (19. 07. 2018)
Já s přítelem jsme objednávali na...
Moto oblečení (15. 11. 2016)
Ahoj, super článek a inspirace. Já osobně jsem...
Autopotahy (29. 10. 2014)
Normálně vyber svůj vůz a vyber si...