Pravidelné novinky ze světa aut a motorek

Výměna motorového oleje na počkání Praha 8

Zimní počasí nás pomalu ale jistě opouští a co nevidět na dveře zaklepe jaro a s ním neodolatelné možnosti na trávení volného času. Zatímco v zimě spousta lidí využívá své auto zejména jako dopravní prostředek k dopravě do zaměstnání, na jaře je tomu trochu jinak. Sluneční paprsky odrážející se od okna nás lákají čím dál tím častěji k výletům do přírody i k návštěvě historických památek. Chcete-li se podívat kousek dál, než bydlíte a nechcete-li se spoléhat časově na odjezdy vlaků, pravděpodobně ke svému výletu využijete své auto.

Také bydlíte-li v jiném městě než část vaší rodiny, stává se váš čtyřkolový miláček nenahraditelným dopravním prostředkem. Bez pochyb auto využijete také při nákupech a návštěvě u lékaře. To je však pouze malý výčet důvodů, proč se dnes rodiny bez automobilů téměř neobejdou.  Jisté však je, že každý, kdo vlastní auto, by mu měl věnovat patřičnou pozornost a sem tam s ním zajet do autoservisu. Autoservis  Pneumráček rád prohlédne i opraví Váš rodinný automobil.

Můžete si zde nechat vyměnit mimo jiné také pneumatiky, které tento autoservis rovněž prodává. Pneuservis Praha 8 řadí mezi své služby také opravu Alu disků i autoskel. Změřit si zde můžete nechat také geometrii okol Vašeho automobilu. Také s výměnou motorového oleje na počkání Praha 8 můžete docílit úspornějšího a efektivního jezdění. Navíc na služby typu geometrie kol, pneuservis a doplnění klimatizace nemusíte čekat dlouhé dny nebo dokonce týdny, tyto služby provádí Autoservis Mráček na počkání. Nechejte své auto pravidelně prohlédnout odborníky a zajistěte si tak bezpečné cestování po českých i zahraničních silnicích. 

26. 02. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Moto (19. 07. 2018)
Já s přítelem jsme objednávali na...
Moto oblečení (15. 11. 2016)
Ahoj, super článek a inspirace. Já osobně jsem...
Autopotahy (29. 10. 2014)
Normálně vyber svůj vůz a vyber si...