Pravidelné novinky ze světa aut a motorek

Bezkontaktní mytí aut

Mytí aut patří k odvětvím, které se díky rozšiřujícímu se automobilismu velmi rychle rozvíjejí. Výrobci automyček neustále zdokonalují techniku a snaží se přijít na způsob, jak co nejšetrněji zbavovat automobily nečistot, aniž by se příliš ničila karoserie vozů. Dřívější dotykové automyčky, které řidiči automobilů po celém světě hojně využívali a dodnes poměrně dost využívají, střídá šetrnější způsob tzv. bezdotykového mytí. Bezdotykové automyčky fungují na bázi samoobslužných modulárních boxů pro mytí aut, které bývají často vidět u mnohých čerpacích stanic. Bezkontaktní automyčky získávají čím dál větší oblibu, protože majitelům vozů šetří nejen jejich peníze, ale také čas strávený mytím automobilu.

Vlastníte-li například benzinovou pumpu a zvažujete, že byste se chtěl zapojit do projektu společnosti BKF Carwash, která nabízí za zvýhodněné ceny mycí moduly, plně vybavené ocelové konstrukce se střechou, dle platných projektů společnosti, neváhejte a zjistěte více informací na stránkách bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/. Nabídka zahrnuje mimo jiné také případný předpřipravený projekt na stavební práce, které tato konkrétní myčka aut potřebuje. Projekt lze přizpůsobovat konkrétním potřebám investora.

Na výše zmíněných stránkách můžete nastudovat, jakým způsobem bezkontaktní automyčka funguje a jak například zamezí případnému zamrzání vody v zimních měsících. Také podrobné informace o řídicím systému myčky vám možná dopomůže k rychlejšímu rozhodnutí, zda-li automyčku k vaší benzínové stanici pořídit. Neváhejte a rozšiřte své podnikání v oblasti automobilismu. Se společností BKF Carwash to půjde snadněji, než byste čekali.

 

 

 

27. 04. 2016

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Moto (19. 07. 2018)
Já s přítelem jsme objednávali na...
Moto oblečení (15. 11. 2016)
Ahoj, super článek a inspirace. Já osobně jsem...
Autopotahy (29. 10. 2014)
Normálně vyber svůj vůz a vyber si...