Pravidelné novinky ze světa aut a motorek

Pořiďte za výhodnou cenu portálovou myčku aut

Rozhodli jste se na Vaší benzinové stanici vyměnit automyčky a zaujala Vás nabídka společnosti BKF CarWash? Nemarněte čas a pořiďte je za skvělou cenu ještě v měsíci srpen.

Proč právě automyčky značky BKF CarWash?

Portálová myčka aut od společnosti BKF CarWash je skvělým doplňkem benzinových stanic, které se snaží řidičům komfortní služby nejen v oblasti načerpání paliva, ale také v péči o jejich čtyřkolové vozidla. Automyčky disponují šesti mycími programy, které se postarají o základní i nadstandardní mytí. Na počátku mytí mohou řidiči použít předmytí s turbo postřikem. Tento program připraví automobily na bezkontaktní mytí. Při mytí dochází rovněž ke změkčení nečistot. Další programy automyček jsou určeny pro základní mytí, oplach zbytků nečistot před nanesením vosku, voskování a závěrečný oplach. Automyčky jsou vybaveny také programem na postřik ráfků. Potřebují-li řidiči odstranit nánosy a usazeniny z brzdových čelistí, pak společnost BKF CarWash doporučuje použít tento mycí program. Mytí probíhá pod změkčenou vodou a nízkým tlakem. Více informací o jednotlivých mycích programech se dozvíte zde bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/.

Další výhody portálových myček aut značky BKF CarWash

Automyčky od společnosti BKF CarWash neumožňují umýt automobil pouze za pomocí šesti mycích programů, ale přináší také mnohé další výhody. Řidiči automobilů uvítají zejména možnost bezhotovostní platby za použité služby. Tento trend přichází do České republiky ze západních zemí, kde je tato služba naprostou samozřejmostí. Na myčkách BKF CarWash lze platit bezkontaktní kartou VISA nebo Mastercard. Moderní a ne všude jinde samozřejmostí je rovněž řízení myčky aut přes internet. Tuto službu doporučujeme zejména majitelům firemních vozidel.

30. 08. 2017

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Moto (19. 07. 2018)
Já s přítelem jsme objednávali na...
Moto oblečení (15. 11. 2016)
Ahoj, super článek a inspirace. Já osobně jsem...
Autopotahy (29. 10. 2014)
Normálně vyber svůj vůz a vyber si...