Pravidelné novinky ze světa aut a motorek

Kde koupit bezproblémově automyčky?

Rozhodli jste se, že v novém kalendářním roce otevřete pneuservis a rádi byste nabídli klientům také další doplňkové služby? Chybu rozhodně neuděláte, jestliže poskytnete možnost mytí aut v renomovaných automyčkách od společnosti BKF CarWash. Právě tato firma má s prodejem automyček mnohaleté zkušenosti. Budete tak mít jistotu, že nekoupíte zajíce v pytli. Zákazníci od Vás budou odjíždět o to více spokojeni, že během chvíle vyřídíte dvě náležitosti, aniž by museli stát dlouhé fronty na benzínové pumpě.

Úspěšné podnikání také díky bezkontaktním myčkám od BKF CarWash

Bezkontaktní myčka byla navržena tak, aby odpovídala potřebám zejména řidičům menších až středně velkých měst. Často jsou používány jako doplňkové služby zmíněných pneuservisů. Setkat se s nimi však můžeme také na čerpacích stanicích, na stanicích technické kontroly či u venkovských provozoven. Jistě to znáte velmi dobře z vlastní zkušenosti. Mytí auta odkládá na jaře na období, kdy nebude padat ze stromů pyl, na podzim zase až nebudou plískanice a v zimě zase až zmizí ze silnic tající sníh. A možná Vás také napadlo, že byste při výměně oleje nebo třeba pneumatik uvítali, kdybyste mohli na jednom místě vyřídit více věcí na jednou. Buďte nadčasový a dopřejte tento komfort Vaším zákazníkům. Uvidíte, že se Vám to mnohonásobně vrátí.

Co udělat před koupí automyčky?

Bezkontaktní myčka od společnosti BKF CarWash disponuje pěti základními mycími programy, které se postarají o důkladnou očistu nejrůznějších nánosů špíny za pomoci šetrných chemikálií a upravené vody. Šestý mycí program je bonusový a slouží k postřiku ráfků. Na webových stránkách společnosti BKF CarWash naleznete nejen informace o jednotlivých mycích programech, ale také veškeré potřebné informace k tomu, co vše je potřeba před koupí těchto modulárních mycích boxů provést.

27. 12. 2018

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Moto (19. 07. 2018)
Já s přítelem jsme objednávali na...
Moto oblečení (15. 11. 2016)
Ahoj, super článek a inspirace. Já osobně jsem...
Autopotahy (29. 10. 2014)
Normálně vyber svůj vůz a vyber si...