Pravidelné novinky ze světa aut a motorek

Co je nového v mytí aut?

Rádi byste vstoupili do jarního období s rozšířením služeb ve Vámi provozované čerpací stanici? Sáhněte po osvědčených inovacích a nabídněte klientům kvalitní mytí aut v bezkontaktních automyčkách. Roční období jaro je k tomu jako stvořené už jen proto, že vyjíždí na silnice nejen každodenní řidiči, ale také ti tzv. sváteční. Za volant je posadí nejen nutnost dojíždět za prací či za nákupy, ale také touha po pobytu v přírodě mimo obec, kde trvale bydlí. Jaro zkrátka láká k nejrůznějším výletům.

Jakou vybrat automyčku?

prodejem automyček má bohatou zkušenost společnost BKF CarWash. Její automyčky jsou perspektivním řešením především pro ty, kteří chtějí disponovat skutečně kvalitními službami. Automyčky BKF CarWash jsou vybaveny mycími programy, které se postarají o důkladnou očistu každého motorového automobilu. Finančních investic do pořízení samoobslužných bezkontaktních automyček rozhodně nebudete litovat. Oblíbí si je, jak samotní majitelé, tak jejich uživatelé. Zatímco mnohé jiné automyčky musíte osobně obsluhovat, obsluhu samoobslužných bezkontaktních automyčekzvládne hravě sám řidič. Zařízení tak můžete nechat bez obav bez dozoru a věnovat se dál rozvoji vlastního podnikání. Zařízení automyček jsou zárukou uživatelského komfortu i rozumné ceny za použité služby.

Nové technologie automyček BKF CarWash

Společnost BKF CarWash neustále zkouší nové technologie. Snaží se tak vyjít vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům. Nikoho tedy nepřekvapí, jak jednoduše lze vyměnit starou technologii za moderní technologické řešení BKF CarWash. Tato možnost je tu také pro ty, jejichž původní zařízení nebylo pořízeno u společnosti BKF CarWash. Snadno tak můžete držet s konkurencí a být stále ve střehu při plánované inovaci. Díky společnosti BKF CarWash se Vám naskytnou nebývalé možnosti k získání propracovaných doplňků. S moderní technologií snadno přidáte čerpací stanici na atraktivitě. Navíc zajistíte stoprocentní bezpečnost daného místa i zařízení.  

23. 03. 2021

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Moto (19. 07. 2018)
Já s přítelem jsme objednávali na...
Moto oblečení (15. 11. 2016)
Ahoj, super článek a inspirace. Já osobně jsem...
Autopotahy (29. 10. 2014)
Normálně vyber svůj vůz a vyber si...