Pravidelné novinky ze světa aut a motorek

Moto oblečení

Odění motorkářů jsou hojně diskutovanou záležitostí, nicméně hlavně skrze jejich extravaganci a vzhled. Funkčním vlastnostem se již mnoho lidí nevěnuje. Povětšinou se jedná o ne příliš fundované diskuse, kdy si lidé nemilující rychlé stroje stěžují na to, že oblečení motorkářů je poněkud odvážné a do jisté míry vyzývající. Naštěstí žijeme v demokratické zemi a není problém obléct si cokoli, aby člověk měl dobrý pocit. A vzhledu u motocyklisty bezesporu záleží.

My se ale soustředíme především na funkčnost jednotlivých kusů odění. Základem pro každého motocyklistu je samozřejmě spolehlivé a pevná helma. Mnohé přilby na moto požadavky pevnosti a ekonomičnosti splňují, takže si je lidé mohou bez skrupulí zakoupit. Za solidní cenu mohou mít i velmi zajímavé přilby, jejichž vlastnosti jsou přinejmenším vynikající a není problém s nimi počítat klidně i na několik sezon. Nejde určitě o přilby, které by se v brzké době nějakým způsobem poničily a zůstaly nehezké a nevzhledné. Pevnost materiálů kvalita barev je na prvním místě. Když už ale mluvíme o přilbách, měli bychom také vyzvednout roli dalšího oblečení na motorku. Pevné boty na motorku a kožené oblečení typu kombinézy není možné přehlédnout a jejich využití se stává nezbytnosti pro kohokoli, kdo na rychlém stroji jede.

Už jenom samotné pevné švy na rukavicích jasně svědčí o jejich vysoké kvalitě. Spousta z nás podceňuje roli rukavic na motocykl a pak je jim zima či mají nějaké jiné problémy kupříkladu splynulostí jízdy. Moderní oblečení na motocykl je k dispozici na www.maxrpm.cz, kde není jistě nijak náročné si vybrat, jelikož produktů se tady nachází neskutečné množství a každý si tak může vyhledat přímo ten svůj, který mu padne na míru. Vkus máme každý jiný, koupíme si tedy přesně to, co potřebujeme.

22. 11. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Moto: Já s přítelem jsme... 0 Barbora07 19. 07. 2018
Moto oblečení: Ahoj, super článek a... 0 Mates 15. 11. 2016
Zkušenosti s MaxRPM: Nakupoval jste někdo v... 0 Dominik S. 24. 01. 2014
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Moto (19. 07. 2018)
Já s přítelem jsme objednávali na...
Moto oblečení (15. 11. 2016)
Ahoj, super článek a inspirace. Já osobně jsem...
Autopotahy (29. 10. 2014)
Normálně vyber svůj vůz a vyber si...