Pravidelné novinky ze světa aut a motorek

Autopotahy na míru

Cestování autem pro Vás představuje neoddělitelnou součást Vašeho života a jen stěží si dovedete představit cestování do práce, na návštěvy za Vašimi blízkými či na dovolenou jiným dopravním prostředkem? V tom případě byste mu mohl dopřát kvalitní obleček v podobě autopotahů od společnosti Vopi. Jen stěží byste na internetovém trhu hledali profesionálnější společnost, která disponuje tak bohatou nabídkou nejrůznějších autopotahů a autokoberců pro rodinného čtyřkolového miláčka.

Autopotahy společnost Vopi vyrábí, jak na míru, tak i v univerzálních velikostech. Velmi oblíbené jsou zejména v zimním období vyhřívané autopotahy, které je možné objednat u Vopi, jak pro řidiče, tak jeho spolujezdce. Vopi dodává také autopotahy s masážními vlastnostmi. Služby společnosti Vopi i její sortiment zboží se vyznačují kvalitou nejvyšší třídy, spolehlivostí i rychlostí dodání požadovaného zboží. Navíc během čekání na objednané zboží budete spolehlivě informováni o dodávce Vašeho objednaného zboží. Přesné autopotahy na míru je možné vybrat hned z několika motivů, materiálů a barev. Společnost Vopi autopotahy na míru vyrábí v České republice.

Autopotahy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Ve většině případů jsou podvrstveny molitanem nebo vatelínem. Maximální pohodlné sezení zaručují autopotahům od Vopi mřížky. Univerzální autopotahy od společnosti Vopi jsou vhodné i do vozů s bočními airbagy. Také univerzální autopotahy si můžete vybrat z nejrůznějších barev. Maximálně spokojeni budete mimo jiné také s autopotahy Las Vegas, které je možné zakoupit v modré a šedé barvě. 

17. 07. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Moto (19. 07. 2018)
Já s přítelem jsme objednávali na...
Moto oblečení (15. 11. 2016)
Ahoj, super článek a inspirace. Já osobně jsem...
Autopotahy (29. 10. 2014)
Normálně vyber svůj vůz a vyber si...