Pravidelné novinky ze světa aut a motorek

Proč vybavit auto autopotahy na míru?

Připadají Vám autopotahy ve Vašem autě už dost opotřebované a nenabízí Vám takový komfort, jaký byste od nich očekávali? Pořiďte si je za příjemnou cenu nové z internetové prodejny společnosti Vopi. V našem portfoliu najdete také prvotřídní autokoberce. V jejím nabídkovém katalogu najdete, jak univerzální autopotahy, tak autopotahy šité na míru. Rozdíl mezi univerzálními autopotahy a autopotahy šitými na míru je velmi výrazný. Odlišnost spočívá zejména v účelu použití, zpravování, použití materiálů i ceně. Společnost Vopi dává možnost nechat si autopotahy na míru vyhotovit z mnoha motivů, materiálů i barev. Vzhled autopotahů na míru do Vašeho automobilu si můžete vybrat zde www.vopi.cz.

Využijte při sestavování také speciální konfigurátor. Autopotahy na míru jsou obvykle o něco dražší než univerzální autopotahy, ale ku prospěchu je jím větší kvalita. Autopotahy na míru se vždy vyrábí pro jeden konkrétní druh sedadel. Pouze důkladně vytvořený střih zaručí, že autopotahy na míru budou sedět na sedadle s milimetrovou přesností. U autopotahů na míru oceníte také skutečnost, že představují jedinečnou ochranu pro původní čalounění.

Také vzhledově na lidské oko působí mnohem lépe než univerzální autopotahy. S autopotahy na míru tak můžete vytvořit elegantní interiér Vašeho vozidla. Autopotahy na míru jsou vhodné zejména pro majitele nových soukromých aut, kteří chtějí původní čalounění co nejdéle ochránit před poškozením. Také taxislužby, přepravní společnosti, policejní či sanitní vozidla mohou využít také jedinečné nabídky na koupi autopotahů za skvělou cenu.

28. 06. 2017

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Moto (19. 07. 2018)
Já s přítelem jsme objednávali na...
Moto oblečení (15. 11. 2016)
Ahoj, super článek a inspirace. Já osobně jsem...
Autopotahy (29. 10. 2014)
Normálně vyber svůj vůz a vyber si...