Pravidelné novinky ze světa aut a motorek

Doplňky do auta

 

Stává se vám často, že nastupujete do auta v mokrých či zablácených botách a pak zuříte při každém větším čištění, protože zaschlé bláto a jiné skvrny nejdou z autokoberců jednoduše dolů? Zkuste si pořídit gumové autokoberce, které pak jednoduše vyčistíte vodou. Díky gumovému autokoberci je zajištěna maximální ochrana podlahy interiéru vozu před nečistotami a špínou z bot. Tyto typy koberců do auta bývají doporučovány jako podzimní a zimní varianta ochrany interiéru automobilu. S příchodem jara a léta pak můžete spolu s výměnou pneumatik vyměnit také tento interiérový doplněk. Místo pogumovaných autokoberců pak můžete zvolit koberce textilní.

Když se řeknou gumové autokoberce, většina z vás si možná představí neforemné kusy gumové hmoty, která ničí moderní vzhled interiéru vozidla. Některé univerzální koberce do auta takto mohou působit. Proto bývá obvykle lepší pořídit si přesné gumové autokoberce, které jsou tvarovány na míru s ohledem na výstupky v podlaze u konkrétních typů daného vozidla.

Máte-li specifický typ vozidla, nebo obáváte-li se toho, že ve vašem okolí neseženete snadno koberce do vašeho typu auta, můžete zvolit moderní cestu  nákupu. Mnozí obchodníci mají v dnešní době kromě klasického kamenného obchodu také e-shop, díky kterému můžete zakoupit zboží z pohodlí domova. Například společnost Vopi, nabízí na svých stránkách www.vopi.cz široký sortiment autodoplňků, mezi kterými  můžete objevit jak autokoberce přímo pro váš typ vozu, tak také třeba potahy šité přímo na míru dle vámi zadaných požadavků. Nejprodávanější typy autokoberců a autopotahů bývají skladem vždy, doplňky pro ostatní typy aut je společnost Vopi schopná dodat velmi rychle. Velké množství spokojených zákazníků dokazuje, že jsou služby tohoto obchodníka opravdu kvalitní. Nemusíte se tedy obávat ani případné reklamace na dálku, které se však objevují jen velmi zřídka.
.

 

26. 02. 2016

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Moto (19. 07. 2018)
Já s přítelem jsme objednávali na...
Moto oblečení (15. 11. 2016)
Ahoj, super článek a inspirace. Já osobně jsem...
Autopotahy (29. 10. 2014)
Normálně vyber svůj vůz a vyber si...