Pravidelné novinky ze světa aut a motorek

Jízda ve Ferrari jako dárek

Blíží se narozeniny Vašeho partnera či bratra a ráda byste mu darovala dárek, na který jen tak nezapomene? Věnujte mu místo hmotného dárku, netradiční chvíle plné napětí, romantiky či odpočinku. Za tu dobu, co s Vaším partnerem tvoří pár, jste mu již darovala jistě nespočet nejrůznější kosmetiky, oblečení i jiných hmotných dárků, avšak poukaz na zážitky to je naprosto něco jiného.

Navíc díky aktuální nabídce společnosti Firma na zážitky Vám půjde výběr dárků zase trochu více od ruky. Inspirovat se můžete například bohatou škálou poukazů na adrenalinové dárky z této webové adresy http://www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/, mezi kterou je možné zařadit například indoor skydiving, tandemový seskok, ale i let na vznášedle či zorbing a to samozřejmě není vše.  Pokud Váš partner nepatří zrovna mezi milovníky zvýšeného tepu, můžete zkusit některý z poukazů Auto Moto.

Jen stěží si lze totiž představit muže, který by nesnil po jízdě ve drahých automobilech. Tento sen se mu může splnit při jízdě ve Ferrari. Rozhodnete-li se pro koupi poukazu jízdy ve Ferrari 458 Italia, bude moci Váš drahý na vlastní kůži zažít, jaké to je řídit nástupce proslulého automobilu Ferrari F430. Tento automobil se umí rozjet během mžiku z nulové rychlosti na sto kilometrovou rychlost za hodinu. To za pouhých 3,4 sekundy. Neskutečně živé vzpomínky Vám zůstanou také po jízdě Hummerem.

Jízda Hummerem se může stát chvílí zábavy nejen pro Vašeho partnera, ale také pro celou Vaši rodinu. Přičemž nezměníte na chvíli pouze robustnost automobilu, ale také terén. Ježdění po klasických asfaltových silnicích jste si užili během doby, co máte řidičský průkaz určitě dosytnosti, tak proč nevyzkoušet nyní terénní dráhu plnou bláta a nerovnosti? 

18. 02. 2014

Diskuze k článku

Diskuze zatím neobsahuje žádný příspěvek.

Nový komentář

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Moto (19. 07. 2018)
Já s přítelem jsme objednávali na...
Moto oblečení (15. 11. 2016)
Ahoj, super článek a inspirace. Já osobně jsem...
Autopotahy (29. 10. 2014)
Normálně vyber svůj vůz a vyber si...