Pravidelné novinky ze světa aut a motorek

Myčka aut BKF CarWash splní požadavky na kvalitní mytí i těch nejnáročnějších řidičů

Zvažujete rozšíření služeb v pneuservise nebo prodejně aut a rádi byste Vaším klientům dopřáli možnost komfortního mytí aut v kvalitních automyčkách? Modulární mycí boxy BKF CarWash jsou v tom případě tou nejlepší volbou právě pro Vás.

Kam lze myčku aut jako doplněk služeb umístit?

Myčka aut BKF CarWash byla vyrobena tak, aby odpovídala potřebám řidičům projíždějících menšími až středně velkými obcemi. Modulární mycí boxy značky BKF CarWash mohou posloužit jako vhodné doplňky nejen pneuservisů, nýbrž také venkovských provozoven a provozoven u nejrůznějších prodejen. Poslouží také jako doplňky čerpacích stanic či stanic technické kontroly apod. Automyčky BKF CarWash jsou vybaveny šesti mycími programy, které se postarají o důkladnou očistu každého motorového vozidla. Programy mytí automyček jsou vybaveny mycími programy na turbo postřik, základní mytí, oplach i voskování. Vaši klienti mohou použít také závěrečný oplach a bonusový program sloužící k postřiku ráfků. Více informací o mycích programech si můžete přečíst zde www.bkfcarwash.cz

Bonusové programy automyček BKF CarWash

Vaši zákazníci ocení nejen pestrý počet mycích programů, ale také ostatní služby. Společnost BKF CarWash podporuje platbu kartou. Tento trend k nám přišel ze západní Evropy, kde je naprostou samozřejmostí zaplatit za mytí aut kartou. Společnost BKF CarWash se snaží tuto službu nabídnout také v našich končinách. Automyčky BKF CarWash mají nejkomplexněji vyvinutou nabídku platebního systému pro platby za mytí aut. Věrnostní program od společnosti BKF CarWash umožňuje veškeré náležitosti spojené s mytím spravovat přes internet. BKF karty lze snadno a rychle dobít také přes webový prohlížeč na internetových stránkách. Velmi často využívaná je také vzdálená psráva automyčky a dohled přes internet. Mytí aut v automyčkách společnosti BKF CarWash uspokojí všechny kategorie řidičů. Na své si přijdou také ti nejnáročnější majitelé aut.

25. 01. 2018

Diskuze k článku

Diskuze zatím neobsahuje žádný příspěvek.

Nový komentář

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

Moto (19. 07. 2018)
Já s přítelem jsme objednávali na...
Moto oblečení (15. 11. 2016)
Ahoj, super článek a inspirace. Já osobně jsem...
Autopotahy (29. 10. 2014)
Normálně vyber svůj vůz a vyber si...